DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Howmet Aerospace Öntvénytisztító (KOH) in Szekesfehervar, Hungary

Feladatok

Üzemünk új öntvénytisztító sorára keresünk munkatársakat az alábbi feladatok ellátására:

  • Öntvények mozgatása, behelyezése, kiemelése daruval a tisztító kádakba, ill. kádakból, majd nagy nyomású vizes mosóval való tisztítása.

  • A megfelelő tisztítási program elindítása a kezelőfelületen, majd a sor felügyelete.

  • A kádakban 175 °C-os lúg található, ezért a speciális védőfelszerelés viselése kötelező, amit a munkáltató biztosít.

Elvárások

  • Szigorú szabálykövetés.

  • Munkavédelmi előírások maradéktalan betartása.

  • Precíz, pontos munkavégzés.

  • Törekvés a minimumon túlmutató teljesítményre.

  • 12 órás többműszakos munkarend vállalása (rövid hét/hosszú hét)

Előnyt jelent

  • Darus jogosítvány.

  • Vegyiparban, veszélyes üzemben szerzett tapasztalat.

    Amit kínálunk

  • Versenyképes bér.

  • Belépési bónusz.

    1. havi fizetés.
  • Éves bónusz.

  • Hiányzásmentes jutalom.

  • Karácsonyi juttatás.

  • Cafeteria csomag.

  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül.

  • Vállalati egészségbiztosítás csomag.

  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok.

  • Tanfolyamok.

  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat.

  • 5+2-es (rövid hét-hosszú hét) folyamatos munkarend.

  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék.

    About Howmet Aerospace

    Howmet Aerospace Inc. (NYSE: HWM), headquartered in Pittsburgh, Pennsylvania, is a leading global provider of advanced engineered solutions for the aerospace and transportation industries. The Company’s sales for 2022 approximated $5.7 billion. The Company’s primary businesses focus on jet engine components, aerospace fastening systems, titanium structural parts and forged wheels. With nearly 1,150 granted and pending patents, the Company’s differentiated technologies promote more fuel efficiency for aircraft and commercial transportation. For more information, visit www.howmet.com, including content shared during the Company’s May 2022 Technology Day.

    Follow: LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/howmet-aerospace) , Twitter (https://twitter.com/howmetaerospace) , Instagram (https://www.instagram.com/howmetaerospace/) , Facebook (https://www.facebook.com/Howmetaerospace/) , and YouTube (https://www.youtube.com/howmetaerospace) .