DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Emerson Gyártásközi ellenőr in SZÉKESFEHÉRVÁR, Hungary

Gyártásközi ellenőrként változatos feladatokat látsz a minőségbiztosítás területén, és lehetőséged nyílik folyamatos szakmai fejlődésre

A munkakörben az alábbiakért leszel felelős:

  • Félkész és kész termékek vizuális ellenőrzése, az ellenőrzés dokumentálása

  • Rendkívüli termékellenőrzések végrehajtása

  • Nem megfelelőségek rögzítése, kommunikálása

  • A termékekkel érkező dokumentációk ellenőrzése

  • Félkész és kész forgácsolt termékeken méretek ellenőrzése

  • Rendkívüli termék ellenőrzéseket hajt végre

  • Beszállítói első darabok minősítése

Mi jellemez:

  • Nyitott vagy a tanulásra és az új kihívásokra

A munkakör betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:

  • Középfokú végzettség (érettségi)

  • Éles látás és jó színlátás

  • Gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Műszaki rajz ismeretek

  • Mérőeszköz kezelési ismeretek

Előnyt jelentenek a következők:

  • Forgácsolási, összeszerelési ismeretek, tapasztalat előnyt jelent

  • Roncsolásmentes anyagvizsgálati ismeretek / bizonyítványok előnyt jelent

Ajánlatunk a leendő kollégánk számára:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

  • Családias, nívós munkakörnyezet

  • Támogató, barátságos légkör

  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek

  • Délutános műszakpótlék és mozgóbér

  • Munkába járás támogatása

  • Ingyenes sportolási lehetőségek

Requisition ID : 23018051

Emerson is an Equal Opportunity/Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to sex, race, color, religion, national origin, age, marital status, political affiliation, sexual orientation, gender identity, genetic information, disability or protected veteran status. We are committed to providing a workplace free of any discrimination or harassment.